Навіщо купувати обладнання після лізингу?

У більшості випадків, техніка викуплена від іноземних, великих компаній, які мають бюджет на найкраще та найдорожче ІТ-обладнання. Воно використовується один, два, три роки, а потім замінюється новим. Ринкова ціна такого дорогого обладнання стрімко знижується, і вже в перший рік його вартість набагато нижча, незважаючи на те, що обладнання не втратило своєї якості. Окрім того, офісна техніка несе невеликі ознаки використання. Комп'ютери та сервери після лізингу є топ-класом фірмових продуктів IBM, HP або Dell. Ці комп'ютери та серверні станції збираються на заводі, що унеможливлює відмови в роботі або несумісності в конфігурації, або помилки некомпетентних продавців і збирачів. Нове IT-обладнання коштує дорого, тому купівля комп'ютерної техніки після лізингу, це привабливе поєднання відмінної комплектації та вигідної ціни. Ще одна перевага купівлі після лізингу - це той факт, що за дуже низької вартості Ви можете придбати повністю легальну операційну систему Windows. Купівля обродження після лізингу дає апаратне та програмне забезпечення за ціною аналогічною до нового програмного забезпечення. Варто також відзначити, що купівля післялізингової техніки є чудовою інвестицією, оскільки це обладнання не обтяжене таким швидким зниженням вартості, як у разі нового обладнання, і повністю відповідає аналогічній функціональності. Через рік новий комп'ютер буде коштувати менше половини його початкової вартості. З іншого боку, у разі комп'ютерної техніки після лізингу, буде зниження приблизно на 30% від початкового інвестування. Для повноти картини порівняємо ці показники на конкретному прикладі цін: - Купівля обладнання після лізингу: 200 $, втрата вартості 30%, або близько 60 $ після року використання. - Середня ціна нового аналогічного обладнання: 700 $, втрати вартості 50%, тобто 350 $ після 1 року використання.

 

Сервер бу як вигідна альтернатива новому.


У сучасному світі будь-який бізнес будується на базі цифрових технологій, в основі яких лежить сервер.
При побудові інфраструктури, будь-яка компанія стикається з питанням купівлі сервера, сервер 1С, сервер відеоспостереження, файловий сервер, сервер баз даних і так далі. Але більшість організацій, які не мають великого бюджету, в цьому випадку їм доводиться вибирати сервери серед "no name" виробників або використовувати системні блоки, не призначені для роботи в режимі 24/7. Внаслідок чого наражаються на ризики критично важливі додатки, а внаслідок цілісність всього ІТ середовища підприємства чи компанії. Тільки сервери з резервуванням та компонентами зі збільшеним напрацюванням на відмову можуть забезпечити безпечну, стабільну роботу. Як показує практика, серед викуплених нами ІТ інфраструктур у іноземних підприємств, зустрічаються сервери бу, які були в роботі ще з початку 2000-х років, але при цьому повністю справні, це є гарним індикатором надійності серверів з Європи, які можна купити в Україні.
   Як нам відомо, країни західної Європи в плані інформаційних технологій розвиваються набагато динамічніше, офіси великих компаній, банків та заводів, які розташовані в цій галузі, на розвиток ІТ мають багатомільйонні бюджети, відповідно оновлення цифрової інфраструктури відбувається значно частіше, так само, цей процес. підігрівають "лізингові контракти, за якими, обладнання має замінюватися на нове кожні 3-5 років.
  Наша компанія займається поставками бу серверів з невеликими термінами експлуатації, сервери бу з Європи є топовими продуктами світових лідерів у цій галузі HP, DELL, IBM. Маючи великий досвід роботи з європейськими постачальниками серверів б\у, ми пропонуємо широкий асортимент даної продукції, в наявності на нашому складі великий вибір найбільш популярних моделей, будь то сервер для розміщення в стійці, окремо стоячий tower сервер або Blade сервер.
  Сервери бу, які представлені на нашому сайті, були викуплені у великих компаній, мають невеликі ознаки зношування, протестовані та забезпечені гарантією. Переважна частина серверів бу має чудові перспективи для апгрейду ключових компонентів сервера бу.
  Купівля бу сервера з Європи дозволяє економити до десятків тисяч доларів, як аналогічний новий сервер. Надаючи індивідуальний підхід до кожного клієнта, ми готові консультувати в питаннях придбання серверів в Україні, рекомендуючи конфігурації під завдання для Вашого бізнесу.
   Маючи постійний склад серверів (200-300 одиниць) бу та комплектуючі для бу серверів в Україні, помножений на багаторічний досвід роботи (з 2009 року) у цій сфері, ми забезпечуємо 95% усіх гарантійних випадків з часом реагування на проблему клієнта та її усунення на протязі. 1го робочого дня. Купуючи у нас сервер бу Ви можете бути впевнені в його надійності та підтримці наших кваліфікованих фахівців.
Звертаючись до нас Ви робите правильний вибір, Сomphealth – Ваш надійний партнер у ІТ сегменті.

 

Зберігання, транспортування, упакування наших товарів.
          

З настанням економічної кризи в нашій країні, великими темпами почався розвиток ринку ІТ техніки повторного використання - сервери, системні блоки, мережеве обладнання і т.д.
           З кожним роком на ринку України з'являються нові продавці, в умовах зростання конкуренції, багато хто думає, що основним ключем для завоювання позицій у цій сфері є вартість для кінцевого споживача. Але не всі думають про умови зберігання з дотриманням норм температурного режиму, вологості, запиленості тощо.
          Мати у власності або орендувати склад, який міг би забезпечувати потрібні умови, досить затратно в наш час. Зростання темпів інтернет торгівлі дали потужний поштовх розвитку транспортним компаніям, якщо якихось 10 років тому продажі інтернет магазинів були більш локальним явищем з прив'язкою до певної території, то сьогодні 90% продажів припадають на відправки в інші міста, і мало хто з продавців намагається піклуватися. про безпеку вантажу, адже низька вартість товару не передбачає, якісну упаковку, а внаслідок чого вантажі доставляється з пошкодженнями, що може позначитися на його працездатності, як у момент пошкодження, так і в перспективі. Основна маса ІТ товарів завезена зі США та країн західної Європи, де транспортні тарифи в десятки разів перевищують вартість доставки по Україні, у такому разі товар просто транспортується на піддонах без будь-якої упаковки, для зменшення обсягу, а відтак і вартості.
        Маючи багаторічний досвід відправки товарів, в нашій компанії, є чіткі стандарти упаковки, ми маємо власні складські приміщення з "правильними" умовами зберігання, спеціально розроблені картонні ящики для різного виду товарів, власний вантажний транспорт, інструмент і матеріал для упаковки від провідного виробника в цій галузі – 3M. Здійснюючи покупку в нашій компанії, Ви можете бути впевнені в її якості та збереженні під час транспортування. Ми намагаємося забезпечити високу якість від нашого складу до рук замовника. Звертаючись до нас Ви робите правильний вибір, Сomphealth – Ваш надійний партнер у ІТ сегменті.

Контакти

USD/UAH: 42.15

+380506301457
+380980265425
‎+380542679810

skype